کارگاه ترمینال سرویس
15 مرداد 1392 کارگاهای تخصصی شبکه و وب بدون دیدگاه

راه اندازی و پیکربندی Terminal Service

کارگاه ترمینال سرویس

Terminalراه اندازی و پیکربندی   : یعنی بصورتRemote  به سرور وصل شوید و بر روی سرور از راه دور کار کنید. این راه دور میتواند ازداخل منزل ، از محل کار ، و حتی از کشور دیگری باشد .

با استفاده از ویژگی این سرویس شما قادر خواهید بود جهت استفاده از منابع خود به سرور متصل شوید و کارهای خود را انجام دهید.از مزایای این سرویس این  است که در ویندوز سرور 2008تعداد نا محدودی User به کامپیوترهای مورد نظر متصل شوند کلاینتها بدون درنظر گرفتن شرایط سخت افزاری میتوانند کارهایی را که سرور انجام میدهد را انجام دهند مثلا کلاینتی که دارای سخت افزار قدیمی میباشد، نرم افزاری که نیازمند سخت افزار قوی می باشد را نمی تواند اجراکند اما باداشتن ترمینال سرویس میتواند آن برنامه را اجرا کند و شما می توانید از راه دور با این سرویس کارهای خود و حتی رفع خطاهای احتمالی بوجود آمده در سیستم را به راحتی انجام دهید و یا اینکه در صورت نیاز عملیات بروز رسانی سرورهای خود را انجام دهید.

به طور کلی می توان هدف از این کارگاه را این طور بیان کرد که:

راه اندازی و پیکربندی Terminal Service : با Terminal Services می توان به محیط کامل دسکتاپ دسترسی داشت. کاربران می توانند از درون یک شبکه یا از اینترنت ارتباط خود را برقرار کنند. Terminal Server سروری است که می تواند یک برنامه محیط دسکتاپ را برای کلاینت های Terminal Services فراهم کند.

بطورکلی ترمینال سرویس برنامه ای است که بر روی ویندوز سرور نصب می شود و امکان مدیریت از راه دور و در اختیار گیری صفحه یا میز کار سرور از راه دور را برای هر مشتری که از ترمینال سرویس استفاده می کند فراهم می سازد.

 برای بخش مهم آموزشی بر روی همین لینک کلیک کنید

هیواشبکه

ما در مجموعه هیواشبکه شامل :
شرکت فنی و مهندسی هیوانوآوران داده گستر : مجری طراحی ، پیاده سازی ، پشتیبانی پروژه های شبکه و امنیت در استان گیلان – رشت و شهرها و استانهای همجوار
آموزشگاه تخصصی هیواشبکه : برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت ، پیکربندی سرور HP ، مجازی سازی ، MCSA 2016 ، نتورک و … به صورت حضوری با مجوز از سازمان فنی و حرفه ای و آموزش کارکنان دولت در رشت ، استان گیلان و به صورت مجازی در سراسر کشور
در خدمت شما عزیزان هستیم.