راه اندازی و پیکربندی TMG
17 مرداد 1392 کارگاهای تخصصی شبکه و وب بدون دیدگاه

کارگاه راه اندازی و پیکربندی TMG

راه اندازی و پیکربندی TMG : این نرم افزار مایکروسافتی، یکی از منسجم ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت و حفاظت از شبکه است که با ترکیب قابلیت های خود توانسته پاسخگوی طیف گسترده ای از نیازهای مدیران شبکه های متوسط و بزرگ باشد. نسخه ی قدیمی TMG همان  ISAمی باشد که مدیران شبکه از توانایی های آن آگاهند.

ایمن سازی روابط اینترنتی، مدیریت وکنترل پهنای باند وافزایش سرعت دسترسی کاربران به اینترنت از خواسته های همه ی سازمان ها و شرکت ها می باشد. نرم افزارTMG با توجه به قابلیت های فوق العاده ی خود می تواند تمامی این امکانات را در اختیار شما قرار دهد.

شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید بدون نگرانی از تهدیدات نرم افزارهای جاسوسی و یا دیگر تهدیدات از شبکه استفاده کنید.

 

اهداف این کارگاه آموزشی:

 –  دیواره آتش با قابلیت فیلترینگ در تمام لایه های هفت گانه شبکه

 –   Proxy Server

 –  تعادل بار ترافیک شبکه (Network Load Balance)

 –   نهان سازی اطلاعات عبوری (Server Cache)

 –   مسیریابی بین سگمنت های شبکه (Network Routing)

 –  پشتیبانی از شبکه های خصوصی مجازی (VPN Server)

 

 

 برای بخش مهم آموزشی بر روی همین لینک کلیک کنید

هیواشبکه

ما در مجموعه هیواشبکه شامل :
شرکت فنی و مهندسی هیوانوآوران داده گستر : مجری طراحی ، پیاده سازی ، پشتیبانی پروژه های شبکه و امنیت در استان گیلان – رشت و شهرها و استانهای همجوار
آموزشگاه تخصصی هیواشبکه :
برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت ، پیکربندی سرور HP ، مجازی سازی ، MCSA 2016 ، نتورک و … به صورت حضوری با مجوز از سازمان فنی و حرفه ای و آموزش کارکنان دولت در رشت ، استان گیلان و به صورت مجازی در سراسر کشور
در خدمت شما عزیزان هستیم.