15 اردیبهشت 1394 اطلاعیه و اخبار بدون دیدگاه

 به نام خداوند مهربان

آشنایی با هیوا شبکه :

هیوا شبکه گروهی از کارشناسان و متخصصین شبکه و فناوری اطلاعات هستند که علاوه بر فعالیت در امر آموزش و برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی شبکه ، پروژه های سازمانی و صنعتی در همین حوزه و پشتیبانی از سرویس ها را نیز انجام می دهد. پیاده سازی واجرای ایده ها و طرح های جدید و بهینه روز، بر گرفته از حوزه آموزش برای سازمان ها و ادارات و منطبق بر استانداردهای جدید و به روز و همچنین انتقال تجربیات و اندوخته های کاری به کارآموزان از گرانبهاترین جنبه های ترکیب حوزه صنعت و آموزش است که به یاری خدا این شیوه با موفقیت در هیوا به اجرا درآمده است.

 اجرای پروژه های شبکه  در هیوا شبکه :

سایت پشتیبانی هیوا شبکه

هم اکنون
  هیوا شبکه یک گام به جلو …

پیاده سازی و اجرای ایده ها و طرح های جدید و بهینه روز، بر گرفته از حوزه آموزش برای سازمان ها و ادارات و منطبق بر استانداردهای جدید و به روز و همچنین انتقال تجربیات و اندوخته های کاری به کارآموزان از گرانبهاترین جنبه های ترکیب حوزه صنعت و آموزش است که به یاری خدا این شیوه با موفقیت در هیوا به اجرا درآمده است.

 پروژه ها شامل طراحی و Plannig شبکه، استاندارد سازی اتاق سرور، راه اندازی انواع سرورها و سرویس ها، پیاده سازی های شبکه و پشتیبانی و نگهداری از شبکه و سرویس های آن می باشد. که به منظور ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی های از راه دور به مدیران IT سازمان ها و ادارات ، اقدام به راه اندازی سرویس مشاوره و تیکتینگ تحت وب کردیم این سامانه تا حداکثر 24 ساعت پاسخگوی چالش ها و مشکلات و همچنین مشاوره به شما خواهد بود.این سایت شامل بخش های مختلفی از جمله مرکز آموزش ،سفارش سرویس جدید،بخش اخبار و بسیاری بخش های دیگر می باشد.

از بخش مرکز آموزش روال سرویس مشاوره و تیکتینگ (از طریق این سرویس تحت وب، کاربران سوالات و مشکلات خود را در حوزه های مشخص شده در قالب تیکت مطرح می کنند و  کارشناسان هیوا شبکه در اسرع وقت به آن ها پاسخ می دهند. به کمک این سرویس کاربران می توانند برای راه اندازی شبکه و سرویس های آن و همچنین رفع خطاها و مشکلاتی که ممکن است برای آن پبش بیاید، راهنمایی بگیرند تا بتوانند به درستی سرویس مربوطه را راه اندازی کنند و یا مشکل پیش آمده را برطرف نمایند.)خرید تیکت به صورت بازه یک ماهه بوده و در این مدت در نظر گرفته شده کاربران می توانند مشکلات و همچنین مشاوره های لازم را از ما دریافت کنند .و از طریق سرویس سفارش جدید از بخش های مشاوره سرویس های مایکروسافتی و  مشاوره سایر سرویس های شبکه می توانند اقدام به خرید سرویس مورد نظر خود کنند و یا از بخش مرکز آموزش ، بخش سوالات عمومی می توانند از ما سوال خود را بپرسند که از آدرس زیر قابل دسترسی می باشد:

  Support.hiva-network.com