6 مهر 1392 اطلاعیه و اخبار بدون دیدگاه

برگذاری کارگاه های آموزشی شبکه

علاقمندان شبکه :

 برگزاری کلاس های شبکه و کارگاه های آموزشی

عزیزانی که تا تاریخ 28 مهر 1392 ثبت نام کنند از تخفیف 20درصدی بهره مند می شوند .

و آن دسته از دوستانی که امکان کلاس حضوری را ندارند با ما تماس بگیرند .ما برای شما برنامه ی ویژه ای داریم .

گروه آموزشی هیوا با سابقه ای درخشان در امر آموزش دوره های شبکه در خدمت علاقمندان و متخصصین شبکه می باشد

ما با 3 گام کارشناسی شده شما را به مقصد می رسانیم

مشاوره   مشاوره

آموزش    آموزش

                               گواهی نامه معتبر گواهینامه معتبر و بین المللی

ساختار آموزشی ما به 3 صورت است:

آموزش از راه دور

کلاس های حضوری عملی

کارگاه های آموزشی عملی

است .

در ادامه توضیحی مختصر در خصوص هر یک از دوره ها :

کارگاه آموزشی MCITP

MCITP

MCITP مخفف Microsoft Certified IT Professional می باشد، اولین تغییر مایکروسافت در تغییر نام مدرک MCSE به MCITP بر می گردد و تمامی امتحانات و دوره هایی که که می بایست گذرانده شود بر روی سیستم عامل Server 2008 می باشد، مورد دیگر مربوط به تغییر نام MCP به MCTS می باشد.

MCTS مخفف Microsoft Certified Technology Specialist می باشد، این مدرک مربوط به دوره آموزشی windows server 2008 می باشد در صورتی که امتحان بین المللی هر دوره آموزشی را با موفقیت بگذرانید مایکروسافت به شما یک مدرک MCTS خواهد داد، بعد از اینکه تمامی دوره های لازم را طی نمایید و مدارک MCTS هر کدام را از مایکروسافت دریافت کردید، در نهایت به شما یک مدرک کلی MCITP از سوی مایکروسافت اعطا خواهد گشت.

کارگاه آموزشی MCSA

MCSA

این مدارک که به مجموعه آنها MCP (Microsoft Certified Professional) گفته می‌شود، طی امتحانات استانداردی، به افرادی داده می‌شود که در به کارگیری یا پیاده کردن یکی از محصولات یا فناوری‌های مایکروسافت مهارت کافی کسب کرده‌اند. کسب این مدارک، نشان دهنده آن است که صاحب مدرک در به کارگیری آن محصول، محصولات یا فناوری‌ها از نظر شرکت مایکروسافت تخصص کافی دارد. از سوی دیگر، صاحب مدرک می‌تواند به بعضی اطلاعات فنی موجود روی سایت مایکروسافت دسترسی مستقیم داشته باشد. مایکروسافت صاحبان این مدارک را به کنفرانس‌ها و سمینارهای فنی خود دعوت می‌کند و مجله‌ای را هم ویژه این افراد منتشر می‌کند.

با ارائه win8 , Server 2012 و نگاه ویژه مایکروسافت در این نسل از سیستم عاملهایش به تکنولوژیهای نوینی همچون Virtualizationو Cloud ،نیاز مبرم به متخصصین مسلط و آشنا به تکنولوژیهای موجود در این سیستم عاملها هر روز بیشتر خواهد شد و برای همگام شدن و عقب نماندن از گردونه ی رقابت در دنیای IT ، متخصصینی که در این زمینه فعالیت میکنند یا قصد ورود به این حوزه را دارند میبایست بی درنگ دانش مورد نیاز را کسب نموده و سطح علمی و توان اجرایی خود را ارتقاء بخشند.

این دوره به زودی در گروه آموزشی هیوا ارائه می شود

 کارگاه های آموزشی

کارگاه های آموزشی:

دانلود لیست و توضیحات کارگاه های شبکه

دانلود لیست کلاسهای آموزشی

hivanetwork.com

0131-2260041