دوره Network+

پشتیبان حرفه ای شبکه Help Desk (همراه Network+)

دوره Network+: ورود به هر مسیری و هر دوره ای مقدمات مختص به خود را دارد و دوره های تخصصی شبکه نیز از این قاعده مستثنی نیست. دوره Network+ مقدمه و سرتیتر آغازین دوره تخصصی شبکه است. آشنایی با مفاهیم اولیه شبکه اولین گام برای ورود دنیای تخصصی شبکه و امنیت می باشد.

در طول دوره نتورک پلاس شما با مفاهیم شبکه و انواع شبکه و انواع اتصالات آن و … آشنا می شوید. در واقع تمامی مفاهیم پایه ای شبکه در نتورک پلاس نهفته است. از جمله می توان به مفاهیم شبکه ، پروتکل های شبکه ، توپولوژی ها ، لایه ها ، دستگهای مورد استفاده در بستر شبکه ، ابزارهای راه اندازی شبکه اشاره کرد.

شرکتCOMPTIA  به عنوان یکی از مهم ترین شرکتهای ارائه کننده ی مدرک بین المللی این رشته ، منابع مورد نیاز آن را نیز تامین می کند و آموزشگاه تخصصی شبکه و امنیت هیوا شبکه بر اساس سرفصل های تعیین شده این شرکت به آموزش دوره Network+ می پردازد. با گذراندن این دوره شما می توانید دانش کافی در زمینه راه اندازی شبکه هم به لحاظ تنظیمات فیزیکی و هم منطقی را به درستی انجام دهید و از شبکه نگهداری نمایید.

ویژگی های شرکت در دوره های هیوا

مجموعه هیوا شامل شرکت فنی و مهندسی هیوا نوآوران داده گستر و آموزشگاه هیوا شبکه می باشد. علی رغم این که شرکت ما در حوزه زیر ساخت شبکه در ادارات و کارخانه ها و سازمان های مختلف فعالیت می کند، ما تجربیات واقعی پروژه های خود را در کلاس به دانشجویان ارائه می دهیم.

بنابراین در دوره آموزشی Network+  و Help desk نیز سعی شده تا با بهترین روش مطالب آموزشی و تجربیات کاری به دانش پژوهان آموزش داده شود تا آمادگی لازم جهت کار در محیط های عملیاتی را داشته باشند. همچنین مواردی که در این دوره رعایت شده به شرح زیر می باشد.

 1. آموزش ها به صورت کاملا عملی و کاربردی می باشد.
 2. این دوره علاوه بر آموزش مفاهیم پایه ای شبکه و مدل TCP/IP، به صورت عملی با انواع ابزارهای پسیو و سخت افزاری شبکه و سناریوهای مختلف مانند ایجاد یک شبکه کوچک، share کردن فایل ها در شبکه، طراحی نقشه و پلن زیر ساخت یک شبکه با استفاده از نرم افزار Visio و  طراحی ویندوز اختصاصی با استفاده از image گرفتن از ویندوز و انتقال آن از طریق شبکه و….
 3. در این دوره امکان ضبط کلاس وجود دارد.
 4. آموزش ها به صورت گام به گام و هر قسمت شامل یک سرفصل خاص می باشد.
 5. این دوره سناریو محور بوده و تمامی مطالب به صورت سناریوهای واقعی که در پروژه های شرکت انجام شده در اختیار شما جهت تمرین و تکرار قرار می گیرد.
 6. در هر قسمت ابتدا مطالب به صورت تئوری کامل تشریح شده و نهایتا همان موضوع به صورت عملی روی سیستم پیاده سازی می شود.
 7. بعد از گذراندن دوره آموزشی Network+  و Help desk  به شما گواهینامه آموزشگاه هیوا شبکه داده می شود که قابل ارائه در سراسر ایران می باشد
 8. آموزشگاه هیوا شکبه تحت نظر فنی حرفه ای می باشد. پس از گذراندن آزمون در صورت تمایل جهت آزمون فنی حرفه ای معرفی می شوید.
 9. دانشجویان این دوره علاوه بر اشخاص حقیقی بسیاری از سازمان های مختلف نیز می باشند.

مدرک Network+  و Help desk  و کاربردهای آن

مدرک Network+  و Help desk  یکی از مهمترین مدارک در زمینه فناوری اطلاعات است که امکانات و کارایی فراوانی دارد. این مدرک می‌تواند به عنوان مبنایی برای استخدام مهندسان شبکه و تخصص‌های مرتبط با آن در نظر گرفته شود. با داشتن مدرک Network+  و Help desk  ، می‌توان به خوبی دانش و توانایی‌های مهندسان را ارزیابی کرده و وظایف مربوط به شبکه را به آن‌ها واگذار کرد. افرادی که در دوره‌های آموزشی Network+  و Help desk  شرکت کنند و تجربه‌های عملی کسب کنند، می‌توانند در جایگاه‌های مختلفی مانند مدیر اجرایی سیستم، مدیر تکنولوژی اطلاعات، متخصص تکنولوژی اطلاعات و حتی مهندس شبکه فعالیت کنند. همچنین، افراد با مدرک شبکه‌پلاس مسئولیت برطرف کردن هر گونه مشکل در شبکه را بر عهده دارند و به بهبود و پیشرفت کار شبکه کمک می‌کنند.

مزایای درآمد مهندسان شبکه با مدرک Network+  

درآمد و وظایف مهندسان شبکه به طور مستقیم به سطح تحصیلات، تجربیات و تخصص آن‌ها بستگی دارد. افرادی که در انجام وظایف مرتبط با شبکه موفق عمل می‌کنند، باید پیچیدگی‌های این حوزه را درک کرده باشند. همچنین، تجربه در رفع عیوب شبکه و استقامت در روبرو شدن با چالش‌های مختلف، افراد را قادر می‌سازد تا به بهترین شکل ممکن عمل کنند. افراد با مدرک Network+   از مؤسسات معتبر همچون مرکز آموزش مجازی پارس، درآمد بیشتری دارند و بازار کار مناسب‌تری برای آن‌ها فراهم است. همچنین، این افراد ممکن است به علت تجربیات و توانایی‌های خود، در جایگاه‌های بالاتر و پست‌های مدیریتی بزرگتر قرار گیرند.

دوره نتورک پلاس در رشت

هیوا شبکه تخصصی ترین آموزشگاه شبکه در رشت است که از سال 1394 شروع به فعالیت نموده است. این آموزشگاه مجهز به لابراتوار تخصصی برای دوره های آموزشی می باشد بطوریکه در هر جلسه آموزشی صدای مدرس و دانشجو و نیز صفحه دسکتاپ هر دانشجو ضبط می شود و در پایان جلسه هر دانشجو می تواند ویدیویی که از دسکتاپس ضبط شد را به یک فلش مموری انتقال داده و به همراه خود داشته باشد. در این صورت حتی اگر مشکل و سوالی نیز برای دانشجو پیش بیاید، با مراجعه به ویدیوی کلاس می تواند به جواب سوال خود برسد.

علاوه بر این پس از اتمام دوره، هیوا شبکه شما را تنها نمی گذارد. و با عضویت در گروه پرسش و پاسخ می توانید سوالات و مشکلاتی که گاها در زمینه دوره گذرانده شده با آن مواجه می شود را مطرح نمایید تا توسط کارشناسان هیواشبکه به شما پاسخ داده شود.

پس از اتمام این دوره، در چه دوره ای شرکت کنم؟

شاید این سوال برای شما هم وجود داشته باشد که پس از اتمام دوره Network+ در چه دوره دیگری شرکت کنید؟ یا حتی برایتان سوال باشد که دوره سیسکو بهتر است یا مایکروسافت؟

در جواب سوال اول می توان گفت که انتخاب مسیر برای ادامه دادن زندگی در دنیای شبکه، کاملا سلیقه ای است و اینکه چه دوره ای را برای ادامه انتخاب کنید،بسته به علایق شما متفاوت است. با گذراندن دوره نتورک پلاس شما متوجه علاقه خود می شوید و راحتتر می توانید تصمیم بگیرید که در چه دوره ای شرکت کنید.

اما جواب سوال دوم این است که در واقع هیچ یک از دو دوره، برتری خاص نسبت به هم ندارند و هر یک کار خود را در جایگاه مرتبط با خود به خوبی انجام می دهد. بلکه می توان اینطور گفت که با توجه به علاقه شما به راه اندازی و نگهداری از سرویس های مایکروسافتی و یا پیکربندی سوییچ های سیسکو و مفاهیم روتینگ و سوییچینگ می توانید مسیر خود را برای ادامه انتخاب کنید.

آیا پس از گذراندن این دوره می توان وارد بازار کار شد؟

اگر قصد شما فقط و ققط گذراندن دوره نتورک پلاس باشد، تنها مفاهیم شبکه را یاد می گیرید و  در کنار آن از پس موارد کوچکی که شاید برای خودتان اتفاق بیفتد، بتوانید برآیید اما در بازار کار جایگاهی نخواهید داشت. بنابراین برای رسیدن به یک جایگاه شغلی باید دوره بیشتری را پشت سر بگذارید.

آیا اطلاع داشتید که شما تنها با یادگیری دانش مفهومی نمی توانید در یک محیط واقعی کار کنید و به عیب یابی شبکه بپردازید!

تفاوت این دوره با سایر دوره های نتورک پلاس در چیست؟

نکته حائز اهمیت در این دوره، سفارشی کردن آن توسط آموزشگاه هیوا شبکه می باشد تا دانشجویان پس از گذراندن و تکمیل دوره بتوانند به راحتی در راه اندازی و پشتیبانی شبکه به عنوان یک تکنسین توانا باشند. دوره نتورک پلاس و Help Desk بر اساس سرفصل Camptia با هم ترکیب شده اند تا کاربردیترین دوره نتورک پلاس را برای شما به ارمغان آورد.

ما برای اینکه شما بعد از اتمام این دوره آمادگی لازم برای شروع دوره های ویندوز سرور 2022 و مهارت لازم برای نگهداری و پشتیبانی شبکه به عنوان یک تکنسین را داشته باشید تصمیم گرفتیم در ادامه مباحث دوره Network+ مباحث تکمیلی نگهداری و راه اندازی شبکه را در این پکیج قرار دهیم به این صورت شما می توانید بعد از اتمام این دوره به راحتی به عنوان یک تکنسین از شبکه ای را راه اندازی کرده و از آن نگهداری کنید و در صورتی که قصد ادامه ی دوره های مایکروسافت را داشته باشید این آمادگی هم برای شما فراهم شده است .

نحوه برگزاری آموزش صفر تا صد نتورک پلاس همراه Help Desk

دوره نتورک پلاس همراه Help Desk به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شود. دوره حضوری شامل 12 جلسه آموزشی است که 2 جلسه به صورت کارگاه برگزار می شود. و دانشجوان با سخت افزار، ابزارهای شبکه، نقشه کشی شبکه به وسیله برنامه Visio و … آشنا می شوند. در پایان این دو جلسه هر دانشجو خواهد توانست نقشه یک محیط واقعی را طراحی نماید و حدود قیمت تجهیزات لازمه را برآورد نماید. علاوه بر این هر دانشجو با یادگیری اصول سوکت زدن و پاینچ کابل در کیستون، به صورت عملی نیز این اصول را پیاده سازی خواهد کرد.

دوره مجازی آموزش صفر تا صد نتورک پلاس همراه Help Desk به صورت ارسال ویدیو برگزار خواهد شد. روال این دوره بدین صورت است که پس از تکمیل ثبت نام هر فرد، طی هماهنگی با دانشجو در یک روز مشخص از هفته یک ویدیو به همراه تمرین برای دانشجو ارسال می شود. ارسال ویدیو و تمرین بصورت هفتگی انجام می شود و دانشجو تا هفته بعد که ویدیوی جلسه بعدی را دریافت نماید، فرصت دارد تمرین خود را انجام داده و از بستر ارتباطی مجازی( ممکن است تلگرام، واتساپ، ایمیل و …باشد که از قبل با دانشجو هماهنگی لازم صورت می گیرد) برای ادمین ارسال نماید. علاوه بر این دانشجوان مجازی از ابتدای ثبت نام در یک گروه پرسش و پاسخ عضو خواهند شد تا بتوانند سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند که توسط کارشناسان هیواشبکه پاسخ داده خواهد شد.

شایستگی ها و مهارت های قابل انتظار

پس از پایان این دوره دانشجویان خواهند توانست مشکلات سیستمی خود را به خوبی برطرف نمایند. از دیگر موارد قابل انتظار:

 • تسلط به نصب، راه اندازی و تکنولوژی شبکه به طور کامل
 • درک اصول ساختاری LAN
 • توانایی انجام فعالیت به عنوان تکنیسین شبکه های کامپیوتری در بازار کار
 • تسلط بر مفاهیم و انجام روش های عیب یابی و رفع مشکل شبکه های کامپیوتری
 • شناخت اصول انتقال داده ها، محیط فیزیکی و تجهیزات ارتباطی شبکه های کامپیوتری

آیا در پایان دوره مدرک داده می شود؟

در پایان دوره چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی، از دانشجویان آزمون به عمل می آید. در صورت قبولی دانشجویان، به آنها مدرک از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای هیواشبکه اعطا می گردد.

 آیا معرفی به فنی و حرفه ای دارید؟

برای آن دسته از دانشجویانی که در دوره Network+ همراه هلپ دسک در رشت شرکت می کنند، در صورتیکه که دانشجو تقاضا داشته باشد به فنی و حرفه ای معرفی گردد تا بتواند آزمون فنی و حرفه ای بدهد و از این سازمان نیز بطور جداگانه مدرک دریافت نماید، معرفی به آزمون فنی و حرفه ای نیز انجام می شود.

در هر جلسه چه مباحثی آموزش داده می‌شود؟

جلسه اول:

شروع دوره با آشنایی در مورد شبکه و مفاهیم ابتدایی می باشد. از آنجایی که این دوره پایه ورود به دنیای شبکه می باشد پیش نیازی لازم ندارد و تنها آشنایی اولیه با کامپیوتر کفایت می کند. پس از آشنایی با مفاهیم اولیه شبکه نحوه نصب ویژوال باکس و ایجاد ماشین مجازی در آن، و سپس نحوه نصب ویندوز 10 روی آن آموزش داده می شود. و هر دانشجو این روند را می تواند بر روی سیستمی که در کلاس در اختیار دارد، پیاده سازی نماید.

جلسه دوم:

جلسه دوم دوره Network+ به یادگیری طراحی پلن شبکه یک محیط اختصاص داده شده است. برای طراحی پلن شبکه از نرم افزار ویزیو (Visio)  استفاده می شود. نرم افزار ویزیو یکی از نرم افزارهای مجموعه مایکروسافت آفیس است که برای نقشه کشی و طراحی پلن های فلوچارتی استفاده می شود. با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام قطعات مختلف یک شبکه را جستجو نموده و هر یک را در جایگاهی که در فضای واقعی وجود دارد، قرار دهید. در این جلسه نحوه کار با این نرم افزار کاربردی و طراحی نقشه شبکه یک محیط را بطور کامل یاد می گیرید.

جلسه سوم:

در این جلسه با تجهیزات شبکه آشنا می شوید. از جمله تجهیزات شبکه می توان به رک، سوییچ ، پچ پنل و پاور ماژول و … اشاره کرد. علاوه بر آشنایی و شناخت این تجهیزات و کاربرد آنها، نحوه نصب و استفاده از آنها نیز آموزش داده می شود. در این جلسه با نحوه نصب رک و تجهیزات داخلی آن آشنا می شوید.

جلسه چهارم:

در این جلسه مباحث لایه ها، IPv4 ، ساخت لابراتوآر، کارگاه شبکه و مبحث MAC مورد بررسی قرار گرفته است. در مبحث IPv4 به صورت کامل با انواع رنج IP و کلاس های آن آشنا می شوید. و سپس در مورد Subnet Mask و محاسبه تعداد کلاینت هایی که می توان بر اساس Subnet Mask آدرس IP اختصاص داد و نیز روال محاسبه زیر شبکه آموزش داده می شود. سپس در مورد اینکه نحوه ساخت یک لابراتوار شبکه و مباحث مربوط به MAC Address صحبت می شود. با مشاهده این جلسه و نیز جلسات قبلی، شما توانایی طراحی شبکه، اجرای بخش زیرساخت و اجرای مباحث منطقی شبکه را خواهید داشت.

جلسه پنجم:

در این جلسه از دوره Network+ روش Image گرفتن از ویندوز 7 با استفاده از ابزار پرکاربرد Winpe را یاد می گیرید. همچنین روش اپلای کردن ایمیج گرفته شده بر روی سیستم دیگری را هم یاد خواهید گرفت. با استفاده از این روش شما می توانید بر روی یک سیستم، نرم افزارهای کاربردی را نصب نمایید و در یک سازمان یا اداره، ایمیج گرفته شده را اپلای نمایید. بدین ترتیتب دیگر زمان شما برای نصب نرم افزارهای مختلف بر روی تک تک سیستم ها به هدر نخواهد رفت.

جلسه ششم:

روش ایمیج گرفتن در ویندوز 7 و ویندوز 10 کمی متفاوت از هم می باشد. زیرا ساخت ابزار ساخت ابزار Winpe برای ویندوز 10 مقداری تفاوت دارد. در این جلسه علاوه بر روش ساخت ابزار Winpe برای ویندوز 10، روش ایمیج گرفتن و اپلای کردن ویندوز 10 را نیز یاد می گیرید. این ابزار به شما در تسریع نصب ویندوز در یک مجموعه کمک زیادی می کند. چرا که به وسیله سفارشی سازی ویندوز که در واقع استفاده از ایمیجی که از یک ویندوز همراه با نرم افزارهای نصب شده آن گرفته اید؛ می توانید در زمان کوتاه تری تعداد ویندوز بیشتری را روی سیستم های مجموعه نصب کنید.

جلسه هفتم:

در این جلسه به مبحث Subnetting و IPv6 پرداخته شده است و به صورت کامل اصول سابنتینگ را فرا خواهید گرفت. همچنین مبحث Supernetig نیز آموزش داده می شود که عکس عمل Subnetting می باشد و هدف آن کاهش پیچیدگی جداول روتر می باشد. علاوه بر این موضوع، با ساختار IPv6 آشنا می شوید و نحوه شبکه کردن سیستم ها با استفاده از IPv6 را یاد می گیرید.

جلسه هشتم:

این جلسه دوره Network+ به مبحث  Diskها پرداخته شده است. در این جلسه در خصوص انواع دیسک ها و همچنین Raid که یک تکنولوژی بسیار مفید و قابل استفاده در سرورها می باشد، و مزایای استفاده از این فناوری صحبت می شود. انواع مختلفی از RAID وجود دارد مثل RAID0 ، RAID 1، RAID 5، RAID 10 و … . هر یک از انواع سطوح RAID مزایا و معایب خاص خود را دارند که با توجه به سیاست یک مجموعه RAID مناسب پیاده سازی می شود. این فناوری هم به صورت نرم افزاری و هم به صورت سخت افزاری پیاده سازی می شود که در سرورهای HPE که از این قابلیت پشتیبانی می کنند، از RAID سخت افزاری استفاده می شود.

جلسه نهم:

این جلسه به آشنایی با پروتکل RDP پرداخته شده است. RDP پروتکلی بسیار رایج برای اتصال از راه دور یک کامپیوتر دسکتاپ به کامپیوتری دیگر تحت سیستم عامل ویندوز به حساب می‌آید که به طور اختصاصی متعلق به شرکت مایکروسافت است. این ارتباط تحت رابطه RDP Server و RDP Client به صورت رمزنگاری شده شکل می گیرد. بدیهی است که اگر صادر کننده Certificate که RDP Server است توسط RDP Client قابل اطمینان نباشد پیغام هشداری مبنی بر ایمن نبودن Certificate برای RDP Client ارسال میشود.  در این جلسه نحوه کار و عملکرد RDP را بطور کامل فرا می گیرید.

جلسه دهم:

در این جلسه از دوره Network+ به مدیریت کلاینت ها در شبکه Domain پرداخته شده است. یک شبکه دومین بر اساس کلاینت و سرور و راه اندازی سرویس اکتیودایرکتوری برپا می شود. در این آموزش از آخرین ویندوز سرور ارائه شده یعنی ویندوز سرور 2022 استفاده شده است و در این جلسه شما نحوه نصب ویندوز سرور و سپس نصب سرویس اکتیودایرکتوری بر روی ویندوز سرور را یاد می گیرید. و همچنین یاد می گیرید که چطور می توانید کاربری های مختلفی را ایجاد نمایید و کلاینت ها را به دومین عضو (Join) نمایید.

جلسه یازدهم:

در این جلسه مفهوم Share و نحوه اشتراک گذاری منابع در شبکه Workgroup و Domain را یاد می گیرید. نکته مهمی که در اشتراک گذاری در دو نوع شبکه نام برده، وجود دارد، طبقه بندی سطوح دسترسی است. در شبکه ورک گروپ امکان طبقه بندی و ایجاد سطوح مختلفی از دسترسی ها وجود ندارد و تنها برای Everyone می توان Share داشت. اما در شبکه دومین اینطور نیست و می توان هر پوشه و یا منبعی را برای فرد یا گروه خاصی Share نمود طوریکه سایر افراد یا گروه ها نتوانند به فایل Share شده دسترسی یابند. به عبارت دیگر در شبکه دومین می توان Sharing پیشرفته تری را نسبت به شبکه ورک گروپ داشت.

جلسه دوازدهم:

این جلسه پایانی دوره Network+ همراه هلپ دسک می باشد و به جمع بندی مطالب گفته شده و نیز نحوه عیب یابی در شبکه پرداخته می شود. در این جلسه ابزارها و روش های عیب یابی شبکه مطرح می شود و همچنین در خصوص مانیتورینگ شبکه نیز ابزارهای کاربردی معرفی می شوند.

علاوه بر این همواره تهیه بکاپ امر مهمی در هر سازمان و شبکه ای می باشد که در صورت بروز خرابی و یا تهدیدات مختلف می توان از فایل بکاپ استفاده نمود تا با کمترین آسیب شبکه به کار خود ادامه دهد. در این جلسه به مباحث و ابزارو راه کارهای عیب یابی، مانیتورینگ و بکاپ پرداخته می شود.

اگر مایل هستید توضیحات بیشتری در مورد این دوره بدونید ویدئوی زیر را حتما مشاهده کنید

 • مفاهیم اولیه مفاهیم شبکه
 • تعریف شبکه و انواع شبکه
 • مفاهیم مدل OSI
 • معرفی اجزای شبکه (Switch, Router و …)
 • انواع توپولوژی شبکه (Bus, Ring, Star, Mesh و …)
 • تکنولوژی ETHERNET
 • معرفی و مفاهیم شبکه WAN
 • معرفی و مفاهیم شبکه WIRELESS
 • انواع روش های انتقال اطلاعات در شبکه
 • رسانه های انتقال داده در شبکه های باسیم و بی سیم
 • آدرس IPV4 IPV6 ,
 • بهینه سازی شبکه
 • آشنایی با حملات رایج شبکه (Dos, DDos, MITM و …)
 • برقراری امنیت در شبکه
 • آشنایی با پورت و انواع پروتکل ها
 • آشنایی با مفاهیم VOiP
 • آشنایی با مفاهیم Virtualization
 • خطایابی در شبکه
 • آشنایی با روشهای نصب ویندوز در شبکه (removable disk – share – WDS)
 • آشنایی با انواع image ها در شبکه و ساخت ویندوز سفارشی برای شبکه ی اختصاصی شما
 • مدیریت device ها در شبکه
 • آشنایی با فایروال و تنظیمات آن
 • آشنایی با مفاهیم sharing
 • معرفی ابزارهای مورد استفاده برای نگهداری و خطایابی و پشتیبانی از شبکه
 • معرفی روش های بکاپ گیری از اطلاعات مهم در شبکه در storage های تحت شبکه
 • آموزش طراحی ساختار فیزیکی و منطقی شبکه

مفاهیم کتاب TCP/IP

مفاهیم مربوط به دوره های Help Desk

دانلود منبع اصلی کتاب network plus 2021

آمادگی لازم برای گذراندن دوره های شبکه و علاقمندی خیلی زیاد
البته این دوره پیش نیاز دوره های شبکه است . بنابراین با گذراندن این دوره میزان علاقمندی شما به دنیا شبکه هم برایتان مشخص خواهد شد

دوره نتورک پلاس معمولی ماهی یکبار در آموزشگاه هیواشبکه برگزار میشود که تاریخ دقیق آنها در اطلاعیه ها و اخبار و یا شبکه های اجتماعی به اطلاع میرسد

 • دانشجویان رشته های کامپیوتر و IT
 • کارشناسان IT در سازمان ها و ادارات
 • علاقه مندان به مباحث شبکه

آموزشگاه هیواشبکه برگزارکننده ی تخصصی ترین دوره های شبکه و امنیت در استان گیلان (رشت) و برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت به صورت مجازی در سراسر کشور و برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت در ادارات و سازمانهای استان گیلان در خدمت شما عزیزان میباشد . در این اطلاعیه  به معرفی دوره های تخصصی شبکه و تعرفه پرداختیم . درصورتی که در مورد هریک از دوره های تخصصی سوالی داشتید میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

ویدئو های کلاس حضوری و مجازی شبکه

در این قسمت بخشی از ویدئو های کلاس حضوری و مجازی دوره نتورک و Help desk در اختیار شما دوستان عزیز قرار میدهیم

1. در این ویدئو به مباحث مروبط به IP ها و تنظیمات آن میپردازیم

امیدوارم برای شما مفید باشد