برگزاری دوره های تخصصی در هیواشبکه شامل دوره های شبکه ، امنیت ، طراحی و بهینه سازی سایت

آموزشگاه هیواشبکه برگزارکننده ی دوره های تخصصی شبکه و امنیت در استان گیلان (رشت) و برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت به صورت مجازی در سراسر کشور و برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت در ادارات و سازمان های استان گیلان در خدمت شما عزیزان می باشد. درصورتی که در مورد هریک از دوره های تخصصی مجازی و آموزش شبکه در رشت سوالی داشتید می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

دوره +Network و Help Desk

 ورود به هر مسیر و هر دوره ای مقدمات مختص به خود را دارد. دوره های تخصصی شبکه نیز از این قاعده مستثنی نیست. دوره +Network پیش نیاز دوره تخصصی شبکه است. آشنایی با مفاهیم اولیه شبکه اولین گام برای ورود دنیای تخصصی شبکه و امنیت می باشد.

در طول دوره آموزش +Network و Help Desk در رشت شما با مفاهیم شبکه و انواع شبکه و انواع اتصالات آن و … آشنا می شوید. در واقع تمامی مفاهیم پایه ای شبکه در نتورک پلاس نهفته است. از جمله می توان به مفاهیم شبکه، پروتکل های شبکه، توپولوژی ها، لایه ها، دستگاه های مورد استفاده در بستر شبکه و ابزارهای راه اندازی شبکه اشاره کرد.

شرکتCOMPTIA  به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های ارائه کننده ی مدرک بین المللی این رشته، منابع مورد نیاز آن را نیز تامین می کند. آموزشگاه تخصصی شبکه و امنیت هیوا شبکه بر اساس سرفصل های تعیین شده این شرکت به آموزش دوره Network+ می پردازد. با گذراندن این دوره شما می توانید دانش کافی در زمینه راه اندازی شبکه هم به لحاظ تنظیمات فیزیکی و هم منطقی را به درستی انجام دهید و از شبکه نگهداری نمایید.

دوره +Network در رشت 

هیوا شبکه تخصصی ترین آموزشگاه شبکه در رشت است که از سال 1394 به صورت حضوری آموزش شبکه در رشت را شروع کرده است. نکته حائز اهمیت در این دوره، سفارشی کردن آن توسط آموزشگاه هیوا شبکه می باشد تا دانشجویان پس از گذراندن و تکمیل دوره بتوانند به راحتی در راه اندازی و پشتیبانی شبکه به عنوان یک تکنسین توانا باشند. دوره نتورک پلاس و Help Desk بر اساس سرفصل Camptia با هم ترکیب شده اند تا کاربردی ترین دوره نتورک پلاس را برای شما به ارمغان آورد.

ما برای اینکه شما بعد از اتمام این دوره آمادگی لازم برای شروع دوره های ویندوز سرور 2022 و مهارت لازم برای نگهداری و پشتیبانی شبکه به عنوان یک تکنسین را داشته باشید، تصمیم گرفتیم در ادامه مباحث دوره +Network مباحث تکمیلی نگهداری و راه اندازی شبکه را در این پکیج قرار دهیم. به این صورت شما می توانید بعد از اتمام این دوره به راحتی به عنوان یک تکنسین از شبکه ای را راه اندازی کرده و از آن نگهداری کنید. و در صورتی که قصد ادامه ی دوره های مایکروسافت را داشته باشید این آمادگی نیز برای شما فراهم شده است .

دوره +Network در رشت

دوره MCSA

فناوری روز به روز در حال رشد است. بسیاری از فناوری ها به شبکه ها اضافه شده اند و بسیاری از فناوری های جدید در راه هستند. بنابراین در هر حوزه ای که کار کنید، نیاز به ارتقا دانش خود دارید. اگر حوزه کاری شما در زمینه شبکه است، باید با سرعت بسیار بیشتری شروع به ارتقا دانش و مهارت خود نمایید.

گواهی MCSA یا Microsoft Certified Solutions Associate که به معنای مدرک سطح دستیاری مایکروسافت می باشد، گواهینامه آغازین از مایکروسافت است که تخصص یک فرد و درک او از فناوری های مایکروسافت را تأیید می کند. این گواهی یک پیش نیاز برای بسیاری از گواهینامه های مایکروسافت از جمله MCSE می باشد. این دوره به داوطلبان کمک کند توانایی بیشتری در یک حوزه به دست آورند. گواهینامه MCSA حول نقش‌ها و محصولات اختصاصی مانند Microsoft SQL Server، Office 365، Windows Server و بسیاری دیگر بنا شده است.

دوره MCSA در رشت

آموزشگاه هیوا شبکه هم به صورت مجازی و هم حضوری آموزش دوره MCSA را برگزار می کند. آموزشگاه هیوا در دوره MCSA در رشت که یکی از پرکاربردترین دوره های شبکه می باشد تمامی سرویس ها را بر روی آخرین نسخه از ویندوز سرور ارائه شده توسط مایکروسافت در کلاس نصب و پیکربندی می کند و دانشجویان نیز می توانند به همراه مدرس تک تک مراحل را در سیستم خود نصب و راه اندازی کرده و اشکالات آنها در طول اجرا برطرف شود. در این دوره پرکاربردترین سرویس های اتاق سرور نصب و راه اندازی می شود. سرویس هایی همچون WDS،File Server ،WSUS ،DHCP ،DNS ،Active Directory Domain Services و سرویس های پرکاربرد دیگر.

آموزش شبکه در رشت

دوره پیکربندی سرور HPE و +Serever

اگر در حوزه فناوری اطلاعات به ویژه شبکه و ویژه تر دیتاسنتر و اتاق سرور فعالیت می کنید واژه سرور ، پیکربندی سرور، سرور HPE ، سرور پلاس ،مفاهیمی همچون RAID، تنظیمات ILO و … را بارها شنیده اید و به خوبی از اهمیت سرور ها آگاه هستید. سرور ها بنا به سرویسی که بر روی آن نصب و راه اندازی می شود انواع مختلفی دارند که قابل توجه ترین این سرویس ها عبارتند از: ADDS , DHCP , Fileserver ,WDS , WSUS , VPN سرور اتوماسیون، وب سرور، سرور ایمیل، سرور چاپ، سرور پروکسی و … . دلیل اهمیت استفاده از دستگاه های ویژه با عنوان سرور برای این سرویس ها ویژگی های خاص آنها می باشد که به طور مثال به قابلیت های مربوط به هارد های سرور و ویژگی RAID ، قدرت پردازنده ، ویژگی های RAM و دیگر سخت افزارهای آن می توان اشاره کرد. شرکت های مختلفی در زمینه تولید سرور فعالت می کنند و شاید نام برند های آن ها را شنیده باشید از جمله؛ HP، Dell، Supermicro و… . در این میان شرکت HPE پیشتاز بازار سرور است.

دوره پیکربندی سرور HPE در رشت

دوره آموزشی پیکربندی سرور HPE در رشت به صورت آموزش عملی همراه با آموزش آکادمیک و مفهومی انجام می شود. در این آموزش شبکه در رشت که به مدت 24 ساعت برگزار می شود، به دلیل اهمیت دوره +server به عنوان پیشنیاز این دوره ، نکات مهم و اساسی مربوط به آن در این دوره مطرح می شود تا دانشجو بتواند با دانش کافی این دوره را سپری کرده و در راه اندازی و نگهداری سرور در مرکز داده و اتاق سروری که در آن مشغول به فعالیت است به درستی عمل نماید. مباحثی همچون آشنایی با انواع سرورها، آشنایی با قطعات سرور، قراردادن سرور در رک، اسمبل کردن قطعات سرور به صورت عملی، تنظیمات مربوط به ILO، مباحث مربوط به Raid و تنظیم Raid بر روی سرور به صورت عملی و… به صورت کامل مورد بررسی و آموزش داده می شود.

دروه پیکربندی سرور HPE در رشت

دوره مجازی سازی(VCP-DCV)

مجازی سازی یک فناوری بسیار کاربردی در دنیای شبکه و IT است. مجازی سازی یک محیط مجازی را مشابه با محیط فیزیکی ایجاد می کند. مجازی سازی به سازمان ها اجازه می دهد تا یک کامپیوتر فیزیکی یا سرور را به چندین ماشین مجازی تقسیم کنند. سپس هر ماشین مجازی می‌تواند به‌طور مستقل فعالیت داشته باشد و سیستم‌عامل‌ها یا برنامه‌های مختلف را اجرا کند.

مجازی‌سازی با ایجاد منابع متعدد از یک سرور، مقیاس‌پذیری و بار کاری را بهبود می‌بخشد و در عین حال منجر به استفاده از (منابع فیزیکی) سرورهای کمتر، مصرف انرژی کمتر و هزینه‌های زیرساخت و نگهداری کمتر می‌شود.

دوره مجازی سازی در رشت

دوره مجازی سازی در رشت دوره VCP-DCV می باشد که همان ESXi است. در این دوره  آخرین ورژن ESXi یعنی ESXi 7 ارایه می شود. بهترین و کاربردی ترین دوره آموزشی شبکه در رشت است که می توان در ارائه راهکاری بهینه برای سخت افزارهای شبکه از آن استفاده کرد. در واقع می توان گفت بدون بکارگیری تکنولوژی مجازی سازی استفاده بهینه از سخت افزار شبکه میسر نخواهد بود.

ما در آموزشگاه هیواشبکه که آمورش شبکه در رشت را ارئه می دهد با استفاده از تجهیزات قوی از جمله سرور HP proliant Dl380 G9 لابراتواری بسیار حرفه ای برای آموزش دوره ی مجازی سازی با Vmvare Esxi 7 فراهم کرده ایم تا دانشجویان بتوانند آنچه را که در سازمان خود لازم به پیاده سازی دارند در محیطی حرفه ای تمرین کرده و پس از تسلط بتوانند از پس پروژه های مربوطه بر بیایند.

دوره مجازی سازی در رشت

دوره +Security

دوره سکیوریتی پلاس (Security +) بر مهارت های امنیتی عملی در شش حوزه اصل شامل؛ تهدیدها و آسیب‌پذیری‌ها، مدیریت هویت و دسترسی، فن آوری ها و ابزارها، مدیریت ریسک، معماری و طراحی و رمزنگاری تمرکز دارد. شما با یادگیری این دوره و آماده سازی خود برای آزمون، به سطح وسیعی از دانش و مهارت های عملی دست پیدا می کنید که برای مدیریت موقعیت های امنیتی دنیای واقعی به آن نیاز دارید.

دوره +Security در رشت

آموزشگاه هیواشبکه  با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای،این دوره آموزش شبکه در رشت را بر اساس آخرین استاندارد اعلام شده از سوی موسسه کامپتیا برگزار می کند. در پایان این دوره دانشجو می تواند انواع دارایی ها و آسیب پذیری ها را شناسایی نموده و ریسک آن را برآورد نماید. و با استفاده از کنترل های امنیتی راه کارهای کاهش ریسک را ارائه دهد.

دوره سکیوریتی پلاس (+Security) به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شود. دوره حضوری شامل 12 جلسه آموزشی است 2 ساعته می باشد که دانشجوان با تعریف امنیت، دارایی ها، انواع تهدیدات و ریسک ها، نحوه محاسبه ریسک هر دارایی و کنترل های امنیتی و … آشنا می شوند.

دوره +Security و امنیت در رشت

نحوه ثبت نام دوره ها

هیواشبکه با داشتن مجوزهای لازم از جمله مجوز آموزش از فنی و حرفه ای و مجوز اجرا از مرکز راهبردی افتا در زمینه خدمات، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی و استاندارد سازی مراکز داده می پردازد
به صورت حضوری و مجازی اقدام به آموزش مباحث تخصصی شبکه می پردازد:

دوره حضوری

هیوا شبکه تخصصی ترین آموزشگاه شبکه در رشت است که از سال 1394 شروع به فعالیت نموده است. این آموزشگاه مجهز به لابراتوار تخصصی برای دوره های آموزشی می باشد بطوریکه در هر جلسه آموزشی صدای مدرس و دانشجو و نیز صفحه دسکتاپ هر دانشجو ضبط می شود و در پایان جلسه هر دانشجو می تواند ویدیویی که از دسکتاپس ضبط شد را به یک فلش مموری انتقال داده و به همراه خود داشته باشد. در این صورت حتی اگر مشکل و سوالی نیز برای دانشجو پیش بیاید، با مراجعه به ویدیوی کلاس می تواند به جواب سوال خود برسد.

علاوه بر این پس از اتمام دوره، هیوا شبکه شما را تنها نمی گذارد. و با عضویت در گروه پرسش و پاسخ می توانید سوالات و مشکلاتی که گاها در زمینه دوره گذرانده شده با آن مواجه می شود را مطرح نمایید تا توسط کارشناسان هیواشبکه به شما پاسخ داده شود.

دوره مجازی

همچنین در دوره مجازی آموزش به صورت آپلود تمامی ویدیوها در اکانت اسپات پلیر برگزار خواهد شد. روال این دوره بدین صورت است که پس از تکمیل ثبت نام هر فرد،یک اکانت در اسپات پلیر برای دانشجو ساخته می شود و تمامی ویدیوهای دوره در اکانت در دسترس دانشجو قرار می گیرد همچنین به صورت هفتگی برای دانشجو تمرین ارسال می شود و دانشجو تا هفته بعد فرصت دارد تمرین خود را انجام داده و از بستر ارتباطی مجازی( ممکن است تلگرام، واتساپ، ایمیل و …باشد که از قبل با دانشجو هماهنگی لازم صورت می گیرد) برای ادمین ارسال نماید. علاوه بر این دانشجوان مجازی از ابتدای ثبت نام در یک گروه پرسش و پاسخ عضو خواهند شد تا بتوانند سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند که توسط کارشناسان هیواشبکه پاسخ داده خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه هیوا شبکه می توانید ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

جهت مشاهده نحوه ثبت نام و اطلاع از قیمت دوره های می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دوره های تخصصی در هیوا شبکه