CompTIA-PenTest-Study-Guide_-Exam-PT0-002
11 آبان 1401 کتاب های هک و امنیت بدون دیدگاه

CompTIA PenTest+ Study Guide: Exam PT0-002

با کتاب CompTIA PenTest+ Study Guide: Exam PT0-002 برای موفقیت در آزمون جدید گواهینامه PenTest+ و یک حرفه هیجان انگیز در تست نفوذ آماده شوید. در ویرایش دوم این کتاب، کارشناسان کهنه کار امنیت اطلاعات دکتر مایک چاپل و دیوید سیدل نقشه راه جامعی را برای مهارت های اساسی و پیشرفته ای ارائه می دهند که هر pentester (تستر نفوذ) برای اخذ گواهینامه CompTIA PenTest+ خود نیاز دارد و به این طریق مصاحبه بعدی خود را انجام می دهند و در یک حرفه جدید هیجان انگیز در یک زمینه رو به رشد موفق می شوند. شما یاد خواهید گرفت که ارزیابی های امنیتی سرورهای سنتی، سیستم عامل های دسکتاپ و موبایل، نصب cloud، دستگاه های اینترنت اشیا و سیستم های صنعتی یا embedded را انجام دهید. شما یک تعامل تست نفوذ از جمله اسکن آسیب پذیری را برنامه ریزی کرده و دامنه آن را انجام خواهید داد، الزامات انطباق قانونی و مقرراتی را درک می کنید، نتایج آزمایش را تجزیه و تحلیل می کنید و یک گزارش مکتوب با تکنیک های اصلاح تهیه می کنید.

این کتاب

  • شما را برای موفقیت در آزمون جدید معرفی شده CompTIA PenTest+ PT0-002 آماده می کند.
  • فرصت های شغلی خود را با گواهینامه ای که با استانداردهای ISO 17024 مطابقت دارد و الزامات دستورالعمل وزارت دفاع 8140/8570.01-M را برآورده کرده و چند برابر می کند.
  • امکان دسترسی به مرکز آموزش آنلاین Sybex، با سؤالات مرور فصل، امتحانات تمرینی کامل، صدها فلش کارت الکترونیکی و واژه نامه ای از اصطلاحات کلیدی راهنمای مطالعه CompTIA PenTest+ برای هر کسی که برای امتحان گواهینامه CompTIA PenTest+ آماده می شود مناسب است: آزمون  PT0-002 همچنین منبعی است که باید برای آزمایش کنندگان نفوذ مشتاق و متخصصان امنیت IT که به دنبال گسترش و بهبود مجموعه مهارت های خود هستند، بخوانید.

سرفصل ها:

Chapter 1 Penetration Testing

Chapter 2 Planning and Scoping Penetration Tests

Chapter 3 Information Gathering

Chapter 4 Vulnerability Scanning

Chapter 5 Analyzing Vulnerability Scans

Chapter 6 Exploiting and Pivoting

Chapter 7 Exploiting Network Vulnerabilities

Chapter 8 Exploiting Physical and Social Vulnerabilities

Chapter 9 Exploiting Application Vulnerabilities

Chapter 10 Attacking Hosts, Cloud

Chapter 11 Reporting and Communication

Chapter 12 Scripting for Penetration Testing

 

مشخصات:

نویسنده: Mike Chapple, David Seidl

ناشر: ‎ Wiley

سال انتشار: 2021

تعداد صفحات: 576

حجم فایل: 13.7 MB

در سایت هیواشبکه میتوانید به روز ترین کتابهای تخصصی شبکه و امنیت را به صورت رایگان دانلود کنید .