Energy Efficient Servers
27 مرداد 1398 سایر کتاب ها بدون دیدگاه

Energy Efficient Servers: Blueprints for Data Center Optimization

کتاب Energy Efficient Servers: Blueprints for Data Center Optimization مهندسین و متخصصان فناوری اطلاعات را با فناوری ها و تکنیک های مدیریت انرژی مورد استفاده در سرورهای کارآمد انرژی معرفی می کند. این کتاب شامل یک بررسی عمیق از ویژگی های مختلفی است که در پردازنده ها، حافظه، اتصال، دستگاه های I / O و سایر مؤلفه های پلتفرم مورد استفاده قرار می گیرد. این نوشته قدرت و تأثیر عملکرد این ویژگی ها و نقش سیستم عامل و نرم افزار در ابتدای تنظیم و کنترل را بیان می کند.

این کتاب با استفاده از نمونه هایی از محیط های ابری، HPC و شرکت ها ، نحوه استفاده از فناوری های مختلف مدیریت انرژی در طیف وسیعی از استفاده سرور را نشان می دهد. این نکات به خواننده می آموزد که چگونه مانیتور و آنالیز نماید و بهینه سازی محیط خود را متناسب با نیازهای آنها انجام دهد. این تکنیک های بهینه سازی مورد استفاده مدیران مراکز داده و کارشناسان بهینه سازی سیستم در پیشرفته ترین مراکز داده جهان را به اشتراک می گذارد.

سرفصل های Energy Efficient Servers :

Chapter1: Why Data Center Efficiency Matters

Chapter2: CPU and Memory Power Management

Chapter3: Memory and I/O Power Management

Chapter4: Software Architecture

Chapter5: BIOS and Management Firmware

Chapter6: Operating Systems

Chapter7: Monitoring

Chapter8: Characterization and Optimization

Chapter9: Data Center Management

مشخصات Energy Efficient Servers :

نویسنده: Corey Gough, Ian Steiner, Winston A. Saunders

ناشر: Apress

سال نشر: 2015

تعداد صفحات: 347

حجم: 5.18 MB

برای دانلود کتابهای بیشتری از شرکت سایر کتابها میتوانید برروی همین لینک کلیک کنید.

هیواشبکه

ما در مجموعه هیواشبکه شامل :
شرکت فنی و مهندسی هیوانوآوران داده گستر : مجری طراحی ، پیاده سازی ، پشتیبانی پروژه های شبکه و امنیت در استان گیلان – رشت و شهرها و استانهای همجوار
آموزشگاه تخصصی هیواشبکه : برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت ، پیکربندی سرور HP ، مجازی سازی ، MCSA 2016 ، نتورک و … به صورت حضوری با مجوز از سازمان فنی و حرفه ای و آموزش کارکنان دولت در رشت ، استان گیلان و به صورت مجازی در سراسر کشور.
در خدمت شما عزیزان هستیم.