15 مرداد 1392 سوالات آزمون های بین المللی بدون دیدگاه

 معرفی مدارک بین المللی

معرفی مدارک بین المللی: امروزه همه ما شاهد پیشرفت های بسیار سریع در دنیای IT می باشیم. وجود اصل رقابت میان کمپانی های بزرگ نرم افزاری موجب گردیده که این صنعت هر چه بیشتر چهره تخصصی به خود بگیرد، به طوری که می بینیم تقریبا به صورت روزانه تکنولوژی ها و سرویس های تخصصی جدیدی از جانب این کمپانی ها ارائه می شود.

مسلما اولین شرط استفاده این تکنولوژی ها در سازمان ها و شرکت های مختلف، در اختیار داشتن افرادی متخصص است که با داشتن دانش لازم بتواند این تکنولوژی ها را به شکلی کاربردی پیاده سازی کرده و به کار گیرند. جهت رفع این مشکل، کمپانی های نرم افزاری بزرگ از جمله شرکت Microsoft برای کلیه تکنولوژی های تخصصی خود، آزمون ها و مدارکی در نظر گرفته اند که به صورتی انکار ناپذیر، تخصص و دانش بالای افراد را در رشته مربوط تایید می کند.

 افرادی که هر یک از مدارک شرکت Microsoft را اخذ نمایند به عنوان MCP ) Microsoft Certified Professional ) شناخته می شوند. این افراد از سایر پرسنل IT متمایز می باشند و می توانند به صورتی تخصصی از محصولات و تکنولوژی های شرکت Microsoft استفاده کنند. این موضوع به روشنی قابل درک است که اخذ این مدارک می تواند امنیت شغلی شما را تضمین کرده و موجب ترقی اعتبار شما به عنوان یک فرد متخصص شود.

راهنمایی شرکت در آزمونهای بین المللی

نمونه سوالات آزمون بین المللی

هیواشبکه

ما در مجموعه هیواشبکه شامل :
شرکت فنی و مهندسی هیوانوآوران داده گستر : مجری طراحی ، پیاده سازی ، پشتیبانی پروژه های شبکه و امنیت در استان گیلان – رشت و شهرها و استانهای همجوار
آموزشگاه تخصصی هیواشبکه : برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت ، پیکربندی سرور HP ، مجازی سازی ، MCSA 2016 ، نتورک و …
در خدمت شما عزیزان هستیم.