3 دی 1393 سایر خدمات هیواشبکه بدون دیدگاه

کاربران ویژه VIP

کاربران ویژه VIP: همانطور که مطلع هستید گروه آموزشی هیوا هر هفته یک کارگاه تخصصی در مورد سرویس های ویژه برگزار می کند. ما در این کارگاه های تخصصی هر بار فقط بر روی یک سرویس ویژه متمرکز شده و به پیاده سازی آن سرویس می پردازیم.به عنوان مثال در تاریخ 92/9/30  کارگاه TMG برگزار شد. در این کارگاه ابتدا TMG را معرفی کردیم و سپس به چگونگی راه اندازی سرور TMG و همچنین نحوه کانفیگ مهمترین و اصلی ترین بخش های آن پرداختیم و یا در کارگاه Routing and Remote Access Service  که یکی از مباحثی است که در دوره MCITP و در دوره ی 642-70 مطرح می شود ، چگونگی راه اندازی یک روتر نرم افزاری با استفاده از ویندوز سرور 2008 و کانفیگ این روتر نرم افزاری را آموزش دادیم.

اما با توجه به اینکه ظرفیت کارگاه محدود بوده و یا بسیاری از عزیزان امکان شرکت در کارگاه را ندارند اقدام به تهیه ی مالتی مدیای آموزشی کارگاهی کردیم تا آن دسته از دوستان علاقه مند و مشتاق شبکه هم که تمایل به یادگیری مباحث مطرح شده در کارگاه را دارند بتواند در هر شرایطی از این آموزش ها بهره گیرند. به همین منظور اقدام به راه اندازی بخش کاربران ویژه VIP نمودیم.

کاربران ویژه هیوا از چه خدماتی بهره مند خواهند شد ؟

کاربران ویژه VIP این امکان را خواهند داشت تا به تمامی کتاب ، فایل های مالتی مدیا و سایر موارد آموزشی مرتبط با کارگاه های عملی بدون محدودیت دسترسی داشته باشند. علاوه بر این از خدمات زیر نیز بهره خواهند برد.

1-   آگاهی از جدیدترین طرح های آموزشی و محصولات تولید شده از طریق ایمیل و پیامک

2- برخورداری از طرح های تخفیفی خرید محصولات آموزشی

3-  برخورداری از طرح های تخفیفی شرکت در دوره ها و کارگاه

4- دانلود رایگان تمامی مالتی مدیا و داکیومنت های آموزشی موجود در سایت

کاربران ویژه VIP هیوا چه کسانی هستند ؟

1-      اعضای یک ساله :

تمامی دوستانی که دوره MCITP یا MCSE یا MCSA  را در هیوا به پایان رسانیده اند ، ، کاربران ویژه VIP هیوا هستند.

2-      اعضای سه ماهه :

تمامی دوستانی که در حال گذراندن دوره های شبکه در هیوا می باشند ، از شروع هر Course تا 3 ماه بعد پایان آن ، عضو VIP هیوا هستند.

3-      اعضای یک ماهه هیوا :

تمامی دوستانی که در سه کارگاه تخصصی شبکه هیوا شرکت می کنند ، عضو VIP هیوا هستند.

      4-سایر اعضا :

دوستانی که در هیچ کدام از دوره ها و کارگاه های هیوا تا بحال شرکت نکردند و یا نمی توانند شرکت کنند  میتوانند در بخش VIP ثبت نام کنند.

 

لینک ثبت نام

 

مطالعه بیشتر دوره های تخصصی در آموزشگاه هیواشبکه