مدیریت و امنیت اطلاعات
21 خرداد 1394 سایر خدمات هیواشبکه بدون دیدگاه

مهمترین کارهای هیواشبکه

مدیریت و امنیت اطلاعات

آموزش دوره های مدیریت و امنیت اطلاعات

در این دسته ، به معرفی دوره های امنیت اطلاعات میپردازیم ، ما در هیواشبکه دوره های امنیت و مدیریت هم برگزار میکنیم ولی بیشترین دوره حول محور ISMS هست . در این زمینه فعالیتهای خوبی داشته ایم . آموزش دوره های مدیریت و امنیت اطلاعات به عنوان یکی از مهمترین کارهای هیواشبکه است.

اطلاعیه و اخبار

بخش اطلاعیه و اخبار هیواشبکه

در این بخش به به روز ترین اطلاعیه ها و اخبار هار خواهیم پرداخت که میتواند شامل اخبار داخلی آموزشگاه هیواشبکه باشد . آزمونهایی که در فنی و حرفه ای برگزار میکنیم و یا رویدادها و تخفیفاتی دوره ای را اعلام میکنیم.

آموزش های کاربردی

آموزشهای کاربردی:

یکی از بخشهای پرطرفدار سایت هیواشبکه بخش آموزشهای کاربردی هیواشبکه است که در این بخش به مهمترین و کاربردی ترین تکنیکهای شبکه پرداخته میشود ، مشکلاتی که در خصوص راه اندازی سرویسسهای مجازی سازی وجود دارد، یا آشنایی با winpe ، اشنایی به روشهای نصب ویندوز و … از جمله مواردی است که در این بخش درباره آن مطلب مفصلی گذاشته شده است .

پروژه ها

پروژه ها :

یکی از مهمترین فعالیتهای که در هیواشبکه انجام میشود انجام پروژه های تخصصی شبکه و امنیت است ، از جمله آنها میتوان به راه اندازی اتاق سرور استاندارد ، خدمات مجازی سازی ، نصب و راه اندازی سرویسها اتاق سرور ازجمله AD ,DNS , DHCP ،پیکربندی سرور HP ، اجرای پروژه های ISMS است. یکی از مهمترین دلایل برتری آموزشگاه هیواشبکه به سایر آموزشگاهها همین ساختار شرکت هیوانوآوران است ، چون در این شرکت همه چی به صورت عملی انجام میشود بنابراین دانشجویان با سناریوهای عملی بیشتری آشنا خواهند شد.

home MCSA 2012

MCSE 2012:

این پکیج شامل 5 دوره آموزشی بود که به صورت مفصل میتوانید با زدن بر روی عکس تمامی دوره ها را مطالعه کنید . دوره هایی بسیار پرکابرد که با دانستن آنها به راحتی میتوانید در ادارات و سازمانها مشغول شوید. از این جهت که در ادارات و سازمانها عموما از سرویسهای ویندوزی استفاده میکنند بنابراین شما با دانستن این دانش میتوانید سرویسها را نگهداری و ارتقا دهید.

home MCSA 2016

MCSA 2016

در حال حاضر این دوره در آموزشگاه تخصصی شبکه و امنیت هیواشبکه تدریس میشود. دوره ای بسیار کاربردی از ناب ترین سرویسهای اتاق سرور ، با دانستن دانش این دوره شما هم میتوانید در ادارات و سازمانها در بخش شبکه مشغول به کار شوید. همچنین میتوانید در شرکتهای خصوصی در بخش فنی مشغول به فعالیت تخصصی شبکه شوید.

آموزش های خط فرمان

آموزشهای خط فرمان

یکی از کاربردی ترین بخشهای سایت اموزشگاه تخصصی شبکه و امنیت هیواشبکه همین اموزشهای خط فرمان است که توصیه میشود سری به آن بزنید

رزومه هیوا شبکه

برای اینکه بیشتر با ما آشنا شوید میتوانید رزومه ی ما را مطالعه بفرمائید.

home Hivaweb Homepage

یکی از کارهای مهم هیواشبکه انجام پروژه های طراحی سایت در سراسر ایران است میتواید به سایت ما مراجعه کنید و نمونه کارهای ما را مشاهده کنید.

Hiva home camp

یکی از فعالیتهای مهم هیواشبکه برگزاری کمپهای تخصصی شبکه و امنیت و طراحی سایت است. این کمپ ها هم میتواند در مکان آموزشگاه هیواشبکه باشد و هم درشهر شما.

home Hiva Shop

یکی از فعالیتهای مهم هیواشبکه ارائه ی آموزشها تخصصی در غالب بسته های آموزشی است که شما با تهیه آنها میتوانید اطلاعات خود را به روز کنید.

home Hiva library

یکی از بخشهای مهم سایت آموزشگاه تخصصی شبکه و امنیت هیواشبکه بخش کتابخانه آن پر از کتابهای تخصصی و ناب هست حتما به آن سری بزنید.